Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (51 entries)

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uren

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minute
nl[1]: %d minuten

en: [%s] Too many failed login attempts
nl: [%s] Teveel gefaalde login pogingen

en: %d failed login attempts (%d lockout(s)) from IP: %s
nl: %d gefaalde login pogingen (%d blokkades) van IP: %s

en: Last user attempted: %s
nl: Laatste inlogpoging werd gedaan met de gebruikersnaam: %s

en: IP was blocked for %s
nl: IP was geblokkeerd voor %s.

en: <strong>ERROR</strong>: Too many failed login attempts.
nl: <strong>FOUT</strong>: Teveel gefaalde inlogpogingen.

en: Please try again later.
nl: Probeer het later nogmaals

en: Please try again in %d hour. | Please try again in %d hours.
nl[0]: .Probeer het over %d uur nogmaals.
nl[1]: Probeer het over %d uren nogmaals.

en: Please try again in %d minute. | Please try again in %d minutes.
nl[0]: Probeer het over %d minuut nogmaals
nl[1]: Probeer het over %d minuten nogmaals.

en: <strong>%d</strong> attempt remaining. | <strong>%d</strong> attempts remaining.
nl[0]: Nog <strong>%d</strong> loginpoging mogelijk.
nl[1]: Nog <strong>%d</strong> loginpogingen mogelijk.

en: <strong>ERROR</strong>: Incorrect username or password.
nl: <strong>FOUT</strong>: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Tried to log in as
nl: Inlogpoging als

en: %d lockout | %d lockouts
nl[0]: %d Blokkade
nl[1]: %d Blokkades

en: Cleared IP log
nl: IP log is gewist

en: Reset lockout count
nl: Reset blokkades teller

en: Cleared current lockouts
nl: Actieve blokkades zijn gewist

en: Options changed
nl: Instellingen zijn gewijzigd

en: It appears the site is reached directly (from your IP: %s)
nl: Het lijkt erop dat de site direct te bereiken is (van uw IP-adres: %s)

en: It appears the site is reached through a proxy server (proxy IP: %s, your IP: %s)
nl: Het lijkt erop dat de site te bereiken is via een proxy server,  (Proxy Server IP adres: %s, Uw IP-adres: %s)

en: <strong>Current setting appears to be invalid</strong>. Please make sure it is correct. Further information can be found <a href="%s" title="FAQ">here</a>
nl: <strong>De huidige instelling lijkt ongeldig te zijn</strong>. Pas deze zo aan dat deze wel geldig is, informatie over hoe u dit kunt doen kunt u vinden in de <a href="%s" title="FAQ">FAQ</a> (in het Engels).

en: Limit Login Attempts Settings
nl: Limit Login Attempts Instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Total lockouts
nl: Totaal aantal blokkades

en: Reset Counter
nl: Teller resetten

en: %d lockout since last reset | %d lockouts since last reset
nl[0]: %d Blokkade sinds de laatste reset
nl[1]: %d Blokkades sinds de laatste reset

en: No lockouts yet
nl: Nog geen blokkades actief

en: Active lockouts
nl: Actieve blokkades

en: Restore Lockouts
nl: Blokkades opheffen

en: %d IP is currently blocked from trying to log in
nl: %d IP is op dit moment voor inloggen geblokkeerd

en: Options
nl: Instellingen

en: Lockout
nl: Blokkade

en: allowed retries
nl: mogelijke inlogpogingen

en: minutes lockout
nl: Aantal minuten geblokkeerd na een gefaalde inlogpoging

en: lockouts increase lockout time to
nl: Blokkades verhogen de blokkade tijd naar

en: hours
nl: uren

en: hours until retries are reset
nl: aantal uren voordat het aantal ondernomen pogingen wordt gereset

en: Site connection
nl: Verbinding naar deze website

en: Direct connection
nl: Directe verbinding

en: From behind a reversy proxy
nl: Via een reverse-proxy

en: Handle cookie login
nl: Omgaan met cookie loginverzoeken

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Notify on lockout
nl: Waarschuwen in het geval van een blokkade

en: Log IP
nl: Log IP adres

en: Email to admin after
nl: Email de beheerder na

en: lockouts
nl: Blokkades

en: Change Options
nl: Instellingen aanpassen

en: Lockout log
nl: Log van blokkades

en: Clear Log
nl: Log wissen

note: Description of the plugin/theme
en: Limit rate of login attempts, including by way of cookies, for each IP.
nl: Beperkt het aantal inlogpogingen, inclusief bij het gebruik van cookies, voor elk IP adres.
